برنامه نویسی سایت تخفیف - طراحی سایت تخفیف

برنامه نویسی سایت تخفیف - طراحی سایت تخفیف

امروزه استفاده از اینترنت در تمامی حرفه ها و شغل ها بسیار رایج شده است و نمی توان نقش یک سایت اینترنتی خوب را نادیده گرفت. از طرف دیگر با توجه به اینکه مردم همواره به دنبال خرید اجناسی هستند که تخفیف به آنها تعلق گرفته است، بنابراین می توان با استفاده از یک سایت تخفیف، نظر بسیاری از مشتریان را به خو جلب کنید. در واقع معمولا اینگونه است که سایت های تخفیف به منظور ارائه ی مستقیم و آنلاین اجناسی که تخفیف خورده اند، با صاحبان کسب و کارهای مختلف عقد قرارداد می کنند و از این طریق همواره اجناس تخفیف خورده ی آنها را در سایت قرار می دهند و در صورت فروش این اجناس، پورسانت دریافت می کنند.

 مردم امروزه حاضرند زمان زیادی در اینترنت بگذرانند تا بتوانند کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و با بصورت آنلاین آن را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. در یک وب سایت تخفیف شما می توانید تنوع کالایی بیشتری داشته باشید، راجع به هرکدام توضیحات کامل و مفصلی ارائه کنید، و مشتریان نیز این فرصت را دارند که برای ساعت ها در وب سایت شما وقت بگذارند و تمام صفحات آن را مرور کرده ، بلکه بتوانند جنس مناسبی از شما بخرند.

از طرف دیگر، امکان استفاده از موتورهای جستجو درون سایت تخفیف به مشتریان این امکان را می دهد تا بتوانند براحتی به دنبال نیازهای خود بگردند. هم چنین پس از برنامه نویسی سایت تخفیف توسط گروه بانواز، شما می توانید به راحتی مدیریت سایت را برعهده گرفته و هرروز و هرثانیه آن را به روزرسانی نمایید. همچنین کاربران شما می توانند با عضویت در سایت، از اخبار روزانه و کالاهایی که هرروز در سایت قرار می دهید باخبر شوند. هم چنین مشتریان می توانند این اخبار را با آشنایان خود به اشتراک بگذارند و از این طریق تعداد کاربران سایت شما افزایش می یابد و این خود باعث می شود تا سایت شما در رتبه بندی های موتورهای جستجوی گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرد.

یکی دیگر از ویژگی های یک سایت تخفیف این است که صاحبان سایت های مختلف یا صاحبان کسب و کار های مختلف از شما می خواهند تا در سایت شما تبلیغات کنند و شما ازین طریق نیز می توانید از آنها ماهانه مبلغی دریافت کنید. یکی دیگر از ویژگی های سایت تخفیف این است که شما می توانید طبقه بندی های مختلفی برای کالاها در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال می توانید تخفیف هایی به مناسبت ایام و اعیاد خاص، تخفیف بر مبنای میزان خرید انجام شده، امکان قرعه کشی، بهره مندی از تخفیف های فصلی و ... در سایت خود درج نمایید.

ما برنامه نویسی سایت تخفیف را با رعایت تمام اصول سئو و بهینه سازی سایت انجام داده و به شما اطمینان می دهیم که بتوانید رتبه بالایی در گوگل به دست آورید. از جمله اقداماتی که معمولا گروه بانواز در طراحی و برنامه نویسی سایت تخفیف انجام می دهد به قرار زیر است و با مذاکره و همفکری شما نیز می تواند تغییر و بهبود گردد:
  • برنامه نویسی سایت تخفیف با رعایت تمامی اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • امکان طراحی صفحه وب به منظور دسته بندی کالا ها
  • امکان عضویت کاربران و دریافت تخفیف های روزانه در ایمیل یا تلگرام
  • امکان برگزاری قرعه کشی های آنلاین به منظور جلب مشتری های بیشتر
  • طراحی صفحه وب به منظور معرفی سایت به دوستان و آشنایان
  • امکان سفارش و خرید آنلاین و تحویل درب منزل
بنابراین اگر شما نیز تصمیم گرفته اید که با استفاده از اینترنت کسب و کار خود را رونق بخشیده و تضمین نمایید، همین امروز با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه و تجربه در زمینه وب، آماده همکاری با شماست تا بتوانید در شغل خود موفق تر باشید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز