طراحی سایت در اصفهان

انجام پروژه های طراحی سایت: کسب و کارتان را در اینترنت رونق دهید
همین امروز اقدام کنید

انجام پروژه های طراحی سایت در اصفهان

مفتخریم که اعلام کنیم گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه و تجربه در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی سایت در اصفهان آماده همکاری با شماست تا بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت رونق دهید.

با گسترش علوم کامپیوتر و اینترنت تمام جنبه های زندگی بشر مورد تاثیر قرار گرفته است. اگر اشخاص قبلا مجبور بودند اطلاعات و اخبار مورد نیاز خود را از طریق مجلات فراهم کنند، اگر مجبور بودند برای خرید و فروش به مغازه ها سر بزنند، اگر برای انجام مکاتبات و ارتباطات خود نیاز به نامه و تلفن داشتند، اگر برای آموزش دادن و یادگیری تنها از طریق کلاس های حضوری اقدام می کردند، اگر و هزاران اگر دیگر؛ اکنون اینترنت آمده است تا محدودیت های زمانی و مکانی را از میان بردارد.

به لطف اینترنت است که امروزه می توانیم با جستجویی بسیار راحت در گوگل تمامی آنچه احتیاج داریم را پیدا کنیم. قدرت ابزارهای اینترنتی برهیچکس پوشیده نیست، چرا که روزبه روز بر اهمیت و محبوبیت اینترنت افزوده می شود. اگر شما نیز صاحب حرفه یا شغلی هستید و می خواهید آینده ی شغلی تان را تضمین کنید، بهتر است هرچه زودتر بستری برای کسب و کار اینترنتی فراهم کنید، چرا که آینده ی دنیا به این سمت است و ما خواه ناخواه دچار تاثیرات و پیامدهای اینترنت بر درآمدهایمان خواهیم بود.

 

اگر می خواهید با میلیون ها انسان در سراسر کره زمین ارتباط داشته باشید، اگر می خواهید تجارت خود را به مردم زیادی معرفی کرده و طیف مشتریان خود را گسترش دهید، اگر می خواهید از راه های آسان و کم هزینه تر برند خود را معرفی کرده و در سطح ملی و جهانی معروف باشید، داشتن یک سایت اینترنتی بهترین گزینه است.

 

بنابراین لزوم گذار از روش های کسب درآمدی سنتی به سمت فضای مجازی و اینترنتی را می توانیم به راحتی متوجه شویم. اما سوال مهمی که باید به آن پاسخ دهیم این است که

چگونه می توان کسب و کار موفقی را در فضای مجازی استارت بزنیم؟
چرا گروه بانواز؟

با توجه به خیل عظیمی از وب سایت های موجود در اینترنت، و نیز شرکت هایی که برای برنامه نویسی و طراحی سایت اقدام می کنند، انتخاب یک تیم مجرب برای برنامه نویسی و طراحی سایت کمی مشکل بنظر می رسد. از سوی دیگر، برای رونق بخشیدن به کسب و کارتان در فضای مجازی، داشتن ایده های خوب و کارامد ضرورت دوچندان دارد. در واقع قبل از هرچیز لازم است که شما نیازهای بازار را بدانید، بطور دقیق و جامع ایده هایتان را پردازش کنید، آینده آن را تصور کنید و بسیاری دیگر از جنبه های این استارت آپ را مد نظر قرار دهید.

مفتخریم که اعلام کنیم گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه و تجربه در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی سایت در اصفهان آماده همکاری با شماست تا بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت رونق دهید.

روندی که ما در پروژه های طراحی سایت در اصفهان پیش می گیریم به این گونه است که ابتدا طی ملاقات های حضوری و تلفنی، با شما مشاوره کرده و با تکیه بر تجربیات گذشته و نگرش هایی که در مورد بازار روز ایران داریم، ایده پردازی کرده و در نهایت جوانب مختلف آن را می سنجیم.

 

در گام بعدی، طراحی سایت شما توسط افراد مجرب و خلاق انجام می شود. متدهایی که ما در برنامه نویسی و طراحی سایت انجام می دهیم به گونه ای است که حتی الامکان تمام اصول سئو وبهینه سازی سایت در آنها رعایت می شود. سئو سایت از این نظر حائز اهمیت است که شما باید متوجه باشید ممکن است رقبای زیادی در بستر اینترنت داشته باشید، به این ترتیب باید در موتورهای جستجوی گوگل با رتبه بندی خوبی ظاهر شوید تا بتوانید بازدیدکنندگان خود را افزایش داده و از این طریق کسب درآمد کنید.

پس از طراحی گرافیک قالب سایت و بخش بندی قسمت های مختلف سایت، که هرکدام برای منظور خاصی طراحی شده اند، وقت پیاده سازی کدها و نرم افزارهای ویژه ی سایت و در نهایت اجرای سایت می باشد. مطمئن باشید که ما بهترین ایده ها و خلاقانه ترین طراحی سایت را برای شما انجام می دهیم.

خدمات بانواز برای طراحی سایت

خدماتی که ما در برنامه نویسی و طراحی سایت در اصفهان انجام می دهیم به شرح زیر می باشد که البته با همکاری نظرات و پیشنهادات شما می تواند تکمیل نیز گردد:

9
تولید محتوای کاملا جدید و به روز برای افزایش رنک سایت
10
امکان ایجاد فروشگاه های اینترنتی و خرید و فروش آنلاین
11
طراحی درگاه های پرداخت اینترنتی
12
امکان درج اسلایدشو، گالری تصاویر، محصولات اینترنتی
13
طراحی پنل مدیریتی کارآمد جهت تسهیل در مدیریت سایت توسط شما
14
طراحی فرم های مخصوص برای ثبت نام اعضا
15
امکان استفاده از قالب هاب آماده طراحی وب سایت، مطابق با نیاز شما
16
امکان طراحی موتور جستجو درون سایت، برای راحتی امور بازدیدکنندگان
1
ایده پردازی اولیه و بحث پیرامون ایده ها، پیاده سازی و بازار کار آینده ی آن
2
فراهم کردن هاست و ثبت دامنه با کمترین هزینه ی ممکن
3
برنامه نویسی و طراحی انواع سایت با رعایت کلیه ی اصول بهینه سازی سایت و سئو سایت
4
طراحی سایت بر مبنای جذب بازدیدکنندگان
5
طراحی صفحات وب با ظاهری شکیل، جذاب و کاربرپسند
6
طراحی صفخات وب با گرافیک اختصاصی، امنیت بالا، سرعت لود زیاد
7
طراحی صفحات وب بصورت واکنش گرا (ریسپانسیو) جهت استفاده ی آسان در انواع وسایل
8
امکان طراحی منوها بصورت دسته بندی شده

نمونه کارهای انجام شده

توسعه ایده ها

توسعه ایده ها

ایده های شما را در قالب سایت و اینترنت محقق خواهیم نمود
استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی

بانواز با چندین سال تجربه مارکتینگ در کنار شماست با جدیدترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی
ارتباط

ارتباط

در فرایند طراحی سایت شما، ارتباط تنگاتنگی بین ما و شما برقرار خواهد بود
ایده های تجاری

ایده های تجاری

در صورتی که طرح کسب و کار شما کامل باشد، بانواز به صورت مشارکتی با شما همکاری خواهد نمود
تحلیل پیشرفته

تحلیل پیشرفته

تحلیل گر پیشرفته رفتار و بازدیدهای صورت گرفته کاربران از سایت خود را شناسایی کنید
پول سازی از وب سایت

پول سازی از وب سایت

بستری مناسب برای تجارت الکترونیک شما ایجاد خواهیم نمود
عملکرد

عملکرد

طراحی پیشرفته، رابط کاربری حرفه ایی با رعایت اصول UI & UX 
هزینه ها

هزینه ها

هزینه مناسب طراحی به نسبت کیفیت طراحی سایت و امکانات ارائه شده

پشتیبانی و مشاوره رایگان

خوشحال می شویم اگر بتوانیم تجربیاتمان را در زمینه طراحی سایت در اختیار شما قرار داده و احساس خوبی از این همکاری به شما منتقل کنیم. برای مشاوره و پشتیبانی رایگان در زمینه طراحی سایت در اصفهان با ما تماس بگیرید یا بطور حضوری مراجعه فرمایید.