طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل

چرا طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل مهم است ؟!

با گسترش روز افزون موبایل های هوشمند و همه گیر شدن آنها، طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل نیز روز به روز در حال توسعه و بهبود است. از این رو، اگر شما صاحب شرکتی هستید یا می خواهید با کاربران و مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کنید، باید به طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل به طور جدی فکر کنید!

استفاده از اپلیکیشن موبایل به کاربران شما این اجازه را می دهد که به راحتی و با سهولت تمام، در هر جا و هر زمان ، به مطالب شما دسترسی پیدا کنند. هم چنین دسترسی به اپلیکیشن های موبایل بسیار راحتتر از وب سایت است. از طرف دیگر استفاده از اپلیکیش موبایل، کاربران را قادر می کند تا با شما ارتباط دوجانبه ی دلپذیرتری برقرار نمایند.
با توجه به این نکته که امروزه تعداد افرادی که از موبایل های هوشمند استفاده می کنند، نسبت به استفاده از وب سایت بسیار بیشتر است، بنابراین شما می توانید با طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های دلخواه تان، روند آسان تری را در توسعه برند خود طی کنید. هم چنین اپلیکیشن شما می تواند به راحتی در دسترس عموم قرار بگیرد و از این طریق شما می توانید طیف مشتریان و کاربران خود را گسترش دهید. اما برای موفقیت در این زمینه، احتیاج به تجربه و سابقه فراوان است که دوروزه به دست نمی آید.

Apple Store Download14300450

Windows Store Download764300

گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه کاری و با کادری از برنامه نویسان و طراحان مجرب و خلاق، جهت همکاری با شما آماده ی طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل می باشد. با وجود رقابت زیادی که در زمینه طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل وجود دارد، ادعا می کنیم بهترین کیفیت و خلاقانه ترین ایده ها را ارائه کرده و تا آخر پشتیبان و همراه شما خواهیم بود.

از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابطه با طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل ارائه می کند، به قرار زیر است و با همکاری و نظرات شما نیز می تواند بهبود و تکمیل گردد:

  • ایده پردازی اولیه و تحلیل آن
  • پیاده سازی طرح نرم افزار و بررسی تجربه کاربری (user experience)
  • طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل
  • بررسی و رفع اشکالات احتمالی آن
  • نصب و اتصال اپلیکیشن به وب سایت با قابلیت مدیریت توسط شما
  • انجام بازاریابی اپلیکیشن و انتشار آن در رسانه ها
  • امکان آپدیت و به روزرسانی به منظور اطلاع رسانی از آخرین اخبار و رویدادها
  • طراحی و قرار دادن بازی به منظور جذب کاربران
  • طراحی اپلیکیشن به منظور ایجاد صدا، فیلم، عکس و گالری تصاویر
  • توانایی ارسال نوتیفیکیشن به کاربران

ما طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل را با رعایت اصول برنامه نویسی ، از جمله بهینه سازی سرعت لود اپلیکیشن و تجربه کاربری خوب، ارائه می کنیم. از طرف دیگر امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت وجود خواهد داشت که مدیریت اپلیکیشن از طریق وب سایت نیز می تواند توسط شما به راحتی صورت پذیرد.

از آنجایی که کیفیت طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است، سعی خواهیم کرد اپلیکیشن به گونه ای طراحی شود که استفاده از آن آسان، دلپذیر و کارآمد باشد تا کاربران بتوانند بدون خستگی مدت زمان زیادی در آن سپری کنند.

بنابراین اگر اکنون به این فکر افتاده اید که با استفاده از اپلیکیشن موبایل، برند خود را معروف کنید و بازار کسب و کار خود را رونق دهید و از رقبای خود پیشی بگیرید، هم اکنون آماده همکاری با شما هستیم. جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان و برآورد هزینه با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند.