طراحی و برنامه نویسی سایت صنعتی

طراحی و برنامه نویسی سایت صنعتی

امروزه اینترنت به یکی از پرقدرت ترین ابزار در حیطه ی کار و حرفه های شغلی تبدیل شده است، تا جاییکه اکثر افراد آینده نگر به این فکر افتاده اند که چگونه می توانند حرفه ی خود را با فضای مجازی پیوند دهند تا از این طریق بتوانند آینده شغلی و حرفه ای خود را تضمین کنند. اگر شما نیز دارای حرفه صنعت هستید یا در صنعت مشغول به کارید، بنابراین می توانید با استفاده از بستر وب محصولات و سرویس هایتان را به عموم مردم معرفی کرده و طیف مشتریان خود را افزایش دهید.

در واقع، مردم امروزه ترجیح می دهند حتی المقدور تمام نیازهای خود را از طریق اینترنت رفع و رجوع کنند. بنابراین با جستجو در گوگل، کالای مورد نیاز خود را از وب سایت شما می بینند و حاضرند بدون صرف زمان یا مراجعه ی حضوری اجناس مورد نیاز خود را خریداری نمایند. بعنوان مثال، امروزه حتی صنایع خودروسازی نیز در اینترنت محبوبیت خود را در میان مردم به دست آورده اند و فرهنگ جامعه به سمتی پیش می رود که با انتخاب خودروی دلخواهشان بصورت آنلاین، کار خود را بسیار آسوده تر می کنند و برای تحویل خودرو به نمایندگی های خودرو مراجعه می کنند.

معمولا وب سایت های صنعتی در یکی از زمینه های زیر در حال فعالیت هستند: وب سایت صنعتی مخصوص ارائه محصولات خانگی و لوازم آشپزخانه، عرضه ی محصولات و قطعات خودرو، محصولات فولاد و آهن و ...

با داشتن یک وب سایت صنعتی شما می توانید با استفاده از تصاویر پرکیفیت و یا ویدیو، محصولات خود را جهت معرفی به بازدیدکنندگان درج کنید و اطلاعات لازم و کاملی درباره هرکدام بنویسید. هم چنین می توانید تمام توانمندی های شرکت تان و نیز آدرس کامل و شماره تلفن خود را در اختیار مشتریان قرار داده و سایر راه های ارتباطی مانند اینستاگرام و تلگرام را نیز در سایت خود بگذارید. هم چنین در صورت لزوم می توانید یک فروشگاه آنلاین در سایت خود داشته باشید تا مشتریان بتوانند از این طریق در هر ساعتی از شبانه روز سفارش آنلاین بدهند و هزینه ها را بصورت اینترنتی پرداخت کنند. گروه بانواز مایل است با شما در زمینه های مختلف صنعتی همکاری کرده و حتی به صورت مشاراکتی با شما همراه باشد.

بنابراین به طور کلی از جمله خدماتی که ما در طراحی و برنامه نویسی سایت صنعتی انجام می دهیم به شرح زیر است که البته با همکاری و پیشنهادات شما می تواند تکمیل شود:

  • طراحی و برنامه نویسی سایت صنعتی با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • معرفی توانمندی ها و زمینه های فعالیت شرکت شما
  • درج تاریخچه شرکت، معرفی گواهی ها و امتیازات و افتخارات کسب شده
  • امکان نمایش پروژه های انجام شده یا در دست اجرا
  • امکان معرفی هیئت مدیره و کارکنان
  • امکان ارتباط با هیئت مدیره و کارکنان از طریق سایت
  • درج اخبار روز و مقالات مفید در رابطه با محصولات و زمینه کاری صنعت موردنظر
  • امکان خرید و فروش، سفارش و پرداخت آنلاین به منظور تسهیل امور مشتریان
  • طراحی موتور جستجو در سایت، به منظور راحتی کاربران

اگر به این فکر افتاده اید که کسب و کار خود را از طریق اینترنت سرعت و رونق ببخشید، با وجود این که ممکن است رقبای شما زودتر به این فکر افتاده باشند، اما نگران نباشید. گروه بانواز با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت و نیز بهینه سازی و سئو سایت، آماداه همکاری با شماست تا بتوانید اهداف خود را تحقق بخشید. ما طراحی وب سایت را به گونه ای انجام می دهیم که بالا رفتن رتبه ی سایت شما در موتورهای جستجوی گوگل تضمین شده باشد. بنابراین مشتریان بیشتری شما را می بینند و به این ترتیب می توانید در این زمینه موفق باشید. برای پشتیبانی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز