طراحی و برنامه نویسی سایت علمی

طراحی و برنامه نویسی سایت علمی

با ورود اینترنت به زندگی انسانها، تمام جنبه های زندگی بشر دستخوش تغییر شده است و امروزه همه ی کارها و حرفه ها به سمتی پیش می رود که با استفاده از اینترنت بتوان در آنها سهولت بیشتری ایجاد کرد. امروزه تمام انسانها در سراسر جهان، وقتی می خواهند درباره ی موضوعی اطلاعات بدست آورند به اینترنت روی آورده و سیستم های جستجوی گوگل نیز روز به روز در حال آپدیت شدن هستند تا بتوانند درست مانند یک انسان باهوش، پاسخ مناسبی برای شما یافته و در نهایت به بهترین نحو اطلاعا رسانی کند.

یکی از بیشترین موارد استفاده ی اینترنت در حوزه ی علوم و گسترش دانش می باشد. در هر زمینه ی علمی که فعالیت دارید، اگر استاد دانشگاه هستید، اگر دانشجو یا دانش آموز هستید، می توانید با استفاده از یک وب سایت علمی تمام یافته ها و دانش خود را در اختیار عموم قرار دهید. از آنجا که مطالب علمی معمولا توسط افراد زیادی در اینترنت مورد جستجو قرار می گیرد، بنابراین رتبه ی سایت های علمی در گوگل بالا می رود، تا جاییکه حتی خود مردم نیز می توانند در تولید محتوای سایت شما سهم داشته باشند.

در یک وب سایت علمی، شما می توانید ابتدا خودتان و همکارانتان را معرفی کرده و زمینه ی کاری، توانمندی ها و علایق خودتان را مشخص کنید. درج اخبار، مطالب و محتوا در زمینه ی علمی تان باعث می شود مردم در موتورهای جستجوی گوگل شما را پیدا کنند و بازدید سایت تان افزایش می یابد. همچنین باید بدانید که اگر می خواهید با سایر افراد علمی و شرکت ها مکاتبات ایمیلی داشته باشید، باید آدرس ایمیل تان به نام خودتان باشد، و این کار با داشتن یک وب سایت علمی امکانپذیر می باشد.

شما می توانید در سایت علمی بخش های مختلفی داشته باشید. بعنوان مثال یک بخش مربوط به جستجوی مقالات داشته باشید تا دانسجویان از این طریق بتوانند مقالات مورد نظر خود را چه بصورت رایگان و چه با هزینه، دریافت کنند. همچنین یک قسمت مربوط به کتاب ها، فیلم ها و فایل های صوتی آموزشی قرار دهید تا بازدیدکنندگان سایت را افزایش دهید. طراحی یک موتور جستجوی ساده درون سایت علمی نیز باعث می شود کاربران بتوانند به راحتی مطالب مورد نیاز خود را پیدا کنند. البته ما مطالب سایت را در دسته بندی های متفاوت و مجزا قرار می دهیم تا دسترسی به مطالب تسهیل گردد.

بنابراین معمولا از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابطه با طراحی و برنامه نویسی سایت علمی انجام می دهد بصورت زیر می باشد:

  • طراحی و برنامه نویسی سایت علمی با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی صفحه وب به منظور پرسش و پاسخ کاربران سایت(افزایش محتوا و بازدید سایت)
  • طراحی صفحه وب به منظور ارسال و دانلود مقالات علمی، رایگان یا فروشی
  • درج فایل های صوتی، تصویری و کتاب و مقالات برای فروش یا بطور رایگان
  • امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی و سفارش و پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
  • امکان درج تبلیغات سایر شرکت ها و سایت ها (یک روش خوب برای درآمد سایت)
  • امکان معرفی بزرگان علم و درج بیوگرافی بزرگان
  • انجام مکاتبات اداری و رسمی با استفاده از ایمیل مخصوص خودتان
  • درج لینک سایر رسانه های اجتماعی از قبیل لینکدین، فیس بوک، تلگرام و . . .

بنابراین چناچه شماهم تصمیم گرفته اید که در فضای مجازی فعایت های جدیدی آغار کنید و از این طریق نیز کسب و کار خود را رونق دهید، برای طراحی وب سایت علمی با ما تماس بگیرید. گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی سایت، آماده همکاری باشماست. جهت مشاوره و پشتیبانی رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز