برنامه نویسی سایت انتشارات - طراحی سایت انتشارات

برنامه نویسی سایت انتشارات - طراحی سایت انتشارات

امروزه استفاده از اینترنت در تمامی حرفه ها و شغل ها بسیار رایج شده است و نمی توان نقش یک سایت اینترنتی خوب را نادیده گرفت. اگر صاحب انتشارات کتاب هستید یا با فروش و انتشار کتاب سرو کار دارید، استفاده از یک سایت انتشارات می تواند شما را در سرتاسر ایران معروف کرده و طیف مشتری های شما را گسترش دهد.

مشتریان شما می توانند از طریق سایت انتشارات ، از آخرین رویدادها و تازه های نشر شما مطلع گردند و حتی می توانند سفارش اینترنتی کتاب بدهند. همچنین آنها می توانند کتاب ها را به صورت پستی درب منزل دریافت کنند و از این نظر کار آنها آسوده تر می شود، و از طرفی این سفارش ها می تواند در اقصی نقاط ایران نیز صورت بگیرد.

هم چنین شما می توانید در سایت انتشارات یک منو مربوط به کتاب های اینترنتی و دانلود آن ها قرار دهید و به صورت پرداخت آنلاین، آنها را به فروش برسانید. داشتن یک سایت انتشارات خوب به شما کمک می کند تا بتوانید مشتریان خود را از تخفیفات ویژه مربوط به ایام و اعیاد خاص مطلع سازید. هم چنین می توانید ازین طریق اعلام کنید چه کتاب هایی در دست انتشاردارید. مشتریان نیز می توانند این توانایی را داشته باشند که درخواست انتشار برای برخی کتاب ها بدهند و شما از این طریق می توانید با استفاده از یک نظرسنجی ساده ، نیاز مشتری های خود را شناسایی و برطرف کنید.

از طرف دیگر، شما می توانید در سایت انتشارات خود درباره سوابق، نمونه کارها و سایر اهدافتان توضیح دهید. مردم نیز با دیدن نمونه کارهای شما بیشتر جذب می شوند. اگر سایت انتشارات شما جذاب طراحی شده باشد، مردم حاضرند ساعت ها وقت بگذارند و با خیال آسوده تمام صفحات وب سایت شما را مرور کنند تا بتوانند آثار شما را ببیند و در نهایت مشتری شوند.

یکی دیگر از بخش های جالب یک سایت انتشارات، قرار دادن مقالات و اخبار روز راجع به کتاب و کتابخوانی است. می توانید تجربیات و دیدگاه های خود درباره ی کتاب های مختلف را با مردم به اشتراک بگذارید و از این طریق سهم بزرگی در پیشرفت کتاب خوانی در جامعه داشته باشید. هم چنین می توانیم درباره نویسندگان بزرگ ایرانی و بیوگرافی و زندگینامه آنها در سایت انتشارات مطالبی قرار بدهیم تا ازین طریق بتوانیم مردم را به خواندن سایت دعوت کرده و در نهایت مشتری های بیشتری جذب کنیم.

از جمله اقداماتی که گروه بانوازدر رابطه با برنامه نویسی سایت انتشارات در نظر دارد به قرار زیر است و با همکاری و پیشنهادات شما نیز تکمیل و بهبود خواهد گردید:
  • برنامه نویسی سایت انتشارات با بکارگیری اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی صفحه وب شامل کتاب ها و مقالات منتشر شده بعلاوه توضیحات درباره هرکدام
  • طراحی صفحه وب مخصوص به تخفیفات مربوط به ایام و اعیاد خاص
  • امکان عضو شدن مشتریان در خبرنامه، جهت اطلاع رسانی از آخرین اخبار و رویدادها
  • طراحی صفحه وب به منظور معرفی نمونه کارها و سابقه انتشارات
  • طراحی صفحه وب به منظور قرار دادن مقالات و اخبار درباره کتاب و کتابخوانی
  • طراحی صفحه وب به منظور قرار دادن بیوگرافی و زندگینامه نویسندگان و هنرمندان بزرگ
  • طراحی صفحه وب به منظور قرار دادن دیدگاه ها و پیشنهادات شما برای مشتریان
  • امکان سفارش و خرید به صورت آنلاین یا تحویل پستی درب منزل
 
اگر تصمیم خود را برای داشتن یک سایت انتشارات اتخاذ کرده اید، گروه بانواز با تجربه کافی و با کادری از افراد مجرب و خلاق، آماده همکاری با شماست تا بتوانید آثار خود را به راحتی به مردم معرفی کنید و کسب و کارتان را رونق دهید. برای اطلاع ازجزییات بیشتر ابتدا برآوردی از هزینه ها به دست آورید. ما آماده مشاوره و پشتیبانی رایگان با شما هستیم و تا آخر همراه شما خواهیم بود.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز