طراحی و برنامه نویسی سایت شخصی

طراحی و برنامه نویسی سایت شخصی

با فراگیر شدن اینترنت در تمام جنبه های زندگی بشر، امروزه یکی از بهترین روش های درآمد افراد استفاده از بستر وب است. در این فضای مجازی، شما می توانید همیشه حضور داشته باشید و آینده کسب و کار شما در آینده محتاج به این بستر خواهد بود. یکی از مزیت های خوب اینترنت این است که شما صاحب هر حرفه یا شغلی که باشید، می توانید یک وب سایت مخصوص به خود داشته باشید و در آنجا تمام آنچه را که می خواهید دیگران درباره شما بدانند بصورت آنلاین در اختیار آنها قرار دهید. مسلما شما دوست دارید که وقتی خودتان را به دیگران معرفی می کنید یا در جلسات و ملاقات های اداری، به آنها آدرس وبسایت خود را بدهید، چرا که از منزلت و شان بالاتری برخورداز خواهد بود. آنها نیز با مطالعه و جستجو در وب سایت شما، روزمه کاری و تمام اطلاعات دیگر را بصورت انلاین می خوانند و احساس خشنودی از این کار به دست می آورند.

البته توجه به این نکته مهم است که شما باید قبل از هرچیز هدف خود را از داشتن یک وب سایت شخصی کاملا مشخص کنید. داشتن وب سایت هم می تواند جهت معرفی شما به دیگران مفید باشد، و هم می تواند برای رونق کسب و کار شما به کار رود. همچنین داشتن یک وب سایت، همیشه شما را در  دسترس قرار می دهد؛ نیازی نیست خودتان را در روزنامه یا تلویزیون به مردم معرفی کنید، بلکه تها با داشتن یک وب سایت، مردم اسم شما در گوگل جستجو کرده و با وب سایتتان آشنا می شوند.

هم چنین اگر شما جویای کاری باشید، افرادی که به دنبال نیرو می گردند، با جستجو در گوگل، نهایتا نام و رزومه ی شما را پیدا کرده و از این طریق می توانید فرصت های شغلی جدیدی هم بیابید. یکی دیگر از مزیت های اینترنت این است که امروزه همه چیز به سمت دیجیتالی شدن پیش می رود. بنابراین در وبسایت شخصی، می توانید رزومه خودتان را نیز دیجیتالی کرده و به راحتی در دسترس عموم قرار دهید.

 خدماتی که گروه بانواز می تواند در طراحی و برنامه نویسی سایت شخصی به شما ارئه کند بصورت زیر می باشد، که البته با نظرات و همکاری شما نیز می تواند تکمیل گردد:

  • طراحی و برنامه نویسی سایت شخصی با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی صفحه وب به منظور درج رزومه ی شما
  • درج مدارک، گواهینامه ها و مهارت های حرفه ای شما
  • امکان گفتگو با کربران سایت، دوستان و آشنایان به صورت آنلاین
  • درج ادرس تلگرام، فیسبوک، توییتر، ایمیل با نام خودتان
  • امکان آپلود تصاویر، فیلم یا هر نوع فایلی که می خواهید در وب سایت داشته باشید
  • طراحی صفحه وب تماس با ما
  • طراحی پنل مدیریتی آسان و کارآمد برای مدیریت بهتر توسط شما

ایده ی داشتن یک وب سایت شخصی می تواند برای تمام افراد و مخصوصا اساتید دانشگاهی، دکترها و پزشکان عزیز، هنرمندان، موسیقیدانان و سایر افراد بسیار مفید باشد و این یک راه ارتباطی بسیار کم هزینه، همیشه در دسترس، آسان و فراگیر است که ارتباط شما با دنیا را بسیار تسهیل می نماید. از این رو، اگر شما هم به این نتیجه رسیدید که داشتن یک وبسایت شخصی از ویژگی هی بیشماری برخوردار است، همین اکنون با ما تماس بگیرید. خوشبختانه مفتخریم بگوییم که گروه بانواز با بیش از ده سال تجربه در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت و نیز بهینه سازی و سئو سایت، در خدمت شماست تا بتوانید در فضای اینترنت نیز کسب و کار و معروفیت خود را داشته باشید. جهت پشتیبانی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز