برنامه نویسی سایت خبری - طراحی سایت خبری

برنامه نویسی سایت خبری - طراحی سایت خبری

امروزه با گسترش علوم کامپیوتر و اینترنت همه ی جنبه های زندگی بشر مورد تاثیر قرار گرفته است. اگر اشخاص قبلا مجبور بودند اطلاعات و اخبار مورد نیاز خود را از طریق مجلات فراهم کنند، اکنون تنها می توانیم با جستجویی بسیار راحت در گوگل تمامی آنچه احتیاج داریم را پیدا کنیم.

طراحی و برنامه نویسی سایت خبری، به شما امکان می دهد که طیف مشتریان خود را در سرتاسر ایران گسترش داده و بتوانید با سرعت بسیار زیادی تمامی اخبار و رویدادهای روزمره را در آن به ثبت برسانید، و امکان آپدیت و به روزرسانی و نیز تغییر این اخبار بسیار آسان تر می باشد. از آنجا که تقریبا تمام مردم هرروزه در گوگل درباره ی اتفاقات و اخبار سرچ می کنند، بنابراین یک وب سایت خبری می تواند در رتبه بندی های گوگل بسیار بالا ظاهر شود و تعداد بازدید زیادی داشته باشد و از این رو اگر شما نیز صاحب یک سایت خبری هستید، می توانید تبلیغات سایر شرکت ها و سایت ها را در سایت خود قرار داده و از این راه پول خوبی به دست آورید.

با داشتن یک سایت خبری، شما می توانید به راحتی اخبار روز را دسته بندی و مرتب کرده تا کاربران شما نیز بتوانند به راحتی به مطالب مورد نیاز خود دست پیدا کنند. حتی با طراحی یک موتور جستجو درون سایت، امکان سرچ برای کاربران فراهم می شود. دسته بندی های متمایزی که می توان برای اخبار نام برد مثلا سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، آموزش، نیازمندی ها، ورزشی، هنری و بسیاری دیگر . برنامه نویسی سایت خبری که گروه بانواز انجام می دهد بصورت ریسپانسیو یا واکنش گرا است که مزیت آن این است که هرکاربری با هر نوع وسیله اعم از لپ تاپ، تبلت، موبایل می تواند به راحتی به مطالب سایت دسترسی پیدا کند و دچار مشکل نشود. هم چنین وجود RSS یکی از قابلیت ها و مزیت هایی است که کاربران را قادر می کند تا حتی بدون وارد شدن به وب سایت، به طور لحظه ای از به اخبار و اطلاعات سات دسترسی داشته باشند. هم چنین امکان طراحی پنل های مدیریتی منحصر بفرد و مخاطب پسند، به شما اجازه می دهد تا براحتی بتوانید سایت خود را مدیریت کرده و یا حتی مدیریت هر بخش از سایت را به افراد مختلف بسپارید تا براحتی بتوانند بخش مربوط به خود را مدیریت و به روزرسانی نمایند.

معمولا از جمله اقداماتی که گروه بانواز در طراحی و برنامه نویسی سایت خبری انجام می دهد به شرح زیر است که با مشاوره و همکاری شما نیز می تواند تکمیل و بهبود گردد:

 • طراحی و برنامه نویسی سایت خبری با رعایت تمامی اصول سئو
 • برنامه نویسی سایت بصورت ریسپانسیو و با قابلیت RSS
 • نوشتن الگوریتم های دقیق به منظور دسته بندی دقیق اخبار
 • دسته بندی اخبار بر اساس محتوا، زمان رویداد ها، به روزرسانی و ...
 • امکان عضویت کاربران در خبرنامه
 • طراحی پنل مدیریتی منحصربفرد و راحت به منظور مدیریت سایت
 • امکان طراحی دسته بندی های مختلف درون هر بخش خبری

دسته بندی های مختلفی که می توانیم برای هر قسمت از اخبار در نظر بگیریم معمولا به صورت زیر است:

 • اخبار سیاسی که شامل اخبار رهبری، سیاست های خارجی و داخلی، اخبار مجلس، اخبار احزاب و ... می شود.
 • اخبار اقتصادی که خودش شامل اقتصاد خرد و کلان، اخبار بانک و بورس و بیمه، اخبار تجارت، صنعت و معدن، اشتغال و نیز کشاورزی می شود.
 • حوزه ی اخبار اجتماعی که شامل اخبار رفاه و بهداشت، خانواده ، اخبار حقوقی و جزایی و ... می شود.
 • اخبار فرهنگی نیز شامل حوزه های زیادی از جمله اخبار آموزشی، فرهنگی و ادبی، اخبار سینما و تئاتر ، اخبار میراث فرهنگی و گردشگری و ... می شود.
 • اخبار ورزشی که شامل اخبار ورزش های توپ و تور، ورزش های پایه، اخبار ورزش بانوان، کشتی و وزنه برداری و اخبار ورزشی خارجی می شود.

بنابراین اگر تصمیم گرفته اید که با داشتن یک سایت خبری خوب هم کسب و کار خود را رونق ببخشید و هم به جامعه خدمتی کرده باشید، ما نیز آماده همکاری با شما هستیم. گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه و تجربه کاری بهترین خدمات و ایده ها را برای شما در نظر می گیرد. برای مشاوره و پشتیبانی رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز