برنامه نویسی سایت پزشکی و پزشکان - طراحی سایت پزشکی و پزشکان

برنامه نویسی سایت پزشکی و پزشکان - طراحی سایت پزشکی و پزشکان

امروزه قدرت کسب و کارهای اینترنتی بر کسی پوشیده نیست و ما همه روزه شاهد پیشرفت تکنیک ها و بازاریابی های اینترنتی بسیار موفق در سرتاسر جهان هستیم. علم پزشکی نیز از علومی است که همه روزه در حال گسترش و تکامل است و ازین رو مردم و نیز پزشکان، همه روزه در حال جستجوی مطالب پزشکی در بستر وب هستند.

اگر شما نیز پزشک هستید، باید بدانید که امروزه تعداد پزشکانی که سایت اینترنتی هم دارند روبه افزایش است. در واقع شما می توانید در سایت پزشکی خود، به معرفی خودتان و سوابق و مهارت های پزشکی تان بپردازید و به این ترتیب طیف مشتری های خود را گسترش دهید. امروزه پزشکانی که صاحب یک وب سایت هستند در کار خود موفق ترند، چرا که داشتن یک سایت پزشکی مزیت های فراوانی دارد که در این مقاله به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

اگر شما متخصص تغذیه و رژیم های غذایی هستید، می توانید با استفاده از سیستم رژیم های آنلاین، به آنها رژیم های معمولی یا تخصصی بدهید که هرکدام قیمت متفاوت دارند و مشتریان نیز می توانند با پرداخت آنلاین، رژیم خود را دریافت کنند. از این نظر، شما می توانید در سرتاسر ایران مشتری های زیادی را به خود جذب کنید.

طراحی سایت پزشکی خوب به شما این امکان را می دهد که به راحتی بتوانید وقت ویزیت های بیماران خود را به آسانی تنظیم کرده و مشتریان شما بتوانند ساعات خالی را دیده و رزرو کنند. از طرف دیگر، شما می توانید با قرار دادن یک بخش پرسش و پاسخ های متداول در وب سایت پزشکی خود، سوالات رایج مشتریان را پاسخ گویی و در صورت لزوم با آنها مشاوره رایگان انجام دهید و جهت مشاوره های تخصصی تر آنها را به مطب خود دعوت کنید.

اگر متخصص پوست و زیبایی هستید می توانید درباره سوابق و نمونه کارهای خود در سایت پزشکی توضیح دهید و از این طریق دایره مشتریان شما بزرگ شده و مردم از سراسر کشور با کارهای شما آشنا می شوند.

یکی دیگر از قابلیت های بسیار خوب یک سایت پزشکی این است که شما می توانید اطلاعات، سوابق و اسناد مربوط به بیماران خود را در یک پرونده الکترونیکی دسته بندی کرده و بیماران شما با داشتن نام کاربری و رمز عبور، وارد صفحه خودشان می شوند و اطلاعات لازمی که شما می خواهید به آنها بگویید را به راحتی مشاهده می کنند.

هم چنین شما می توانید دروب سایت خود مقالات تخصصی و عمومی مختلفی در رابطه با علم پزشکی قرار دهید و ازین طریق، مردم که هررزوه در گوگل درباره مطالب مختلف جتجو می کنند، وب سایت شما را باز کرده و با شما آشنا می شوند و این می تواند راه خوبی برای جذب مشتری باشد. قرار دادن اخبار و آخرین رویدادهای پزشکی نیز یکی از جذاب ترین بخش هایی است که در برنامه نویسی سایت پزشکی به آن خواهیم پرداخت.

بنابراین در مجموع، از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابطه با طراحی و برنامه نویسی سایت پزشکی ارائه می کند به شرح زیر است که با همکاری و نظرات شما نیز می تواند تکمیل گردد:

  • برنامه نویسی سایت پزشکی با بکارگیری اصول بهینه سازی و سئو سایت
  • معرفی، بیوگرافی، سوابق و گواهینامه های شما
  • طراحی صفحه وب به منظورسفارش رژیم آنلاین و پرداخت آنلاین
  • طراحی صفحه وب به منظور درج نمونه کارهای شما
  • طراحی سیستم رزرو وقت ویزیت به منظور تسهیل در امور مشتریان
  • درج مقالات علمی در رابطه با علوم پزشکی
  • درج اخبار روز پزشکی و آخرین رویدادها در زمینه پزشکی
  • طراحی صفحه وب به منظور مشاوره رایگان با مشتری
  • امکان عضو شدن کاربران به منظور دسترسی به پوشه های پزشکی شان

بنابراین اگر تا کنون به فکر راه اندازی یک وب سایت مناسب نبوده اید، اکنون گروه بانواز با بهره مندی از افراد خلاق و مجرب و با هزینه ای منصفانه، آماده همکاری با شماست تا بتوانید در بستر اینترنت نیز کسب و کار خود را رونق دهید و موفقتر باشید. برای مشاوره و پشتیبانی رایگان، با ما تماس بگیرید. همکاران ما بهترین توصیه ها و راهنمایی کامل را به شما ارائه می کنند . برای برآوردی از هزینه ها از طریق لینک زیر اقدام کنید. ما تا آخر همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز