برنامه نویسی سایت املاک و مستغلات - طراحی سایت املاک و مستغلات

برنامه نویسی سایت املاک و مستغلات - طراحی سایت املاک و مستغلات

داشتن یک بنگاه املاک، یکی از شغل هایی است که افراد مختلفی می توانند آن را انتخاب کنند. بسیاری از افراد آن را به عنوان شغل اول خود انتخاب می کنند، و افرادی هم هستند که به آن به عنوان شغل دوم خود نگاه می کنند. خوبی این شغل آن است که شما حتی می توانید مکان خاصی برای آن نداشته باشید، و تنها از بستر وب به منظور معرفی املاک عمل کنید و نیازهای مالکین و خریدارها را برطرف کنید و خودتان نیز پورسانت بگیرید! بنابراین استفاده از اینترنت، یک شانس بسیار عالی در اختیار شما قرار می دهد که از طریق آن بتوانید در فضای مجازی هم کار خود را به خوبی انجام دهید.

بسیاری از مشاورین املاک، مالکین و نیز خریدارها، با این حال که خودشان سررشته ای از اینترنت و سایر وسایل ارتباطی مدرن ندارند، از دیگران میخواهند تا به آنها کمک کنند تا درباره موضوعی خاص برای آنها در اینترنت جستجو کنند.

از طرفی، شما با استفاده از اینترنت می توانید املاک و کیس های خود را در سرتاسر ایران به مردم بشناسانید و طیف مشتری های خود را در کل کشور گسترش دهید.

بعلاوه داشتن یک سایت املاک و مستغلات به شما این شانس را می دهد که تمامی املاک و کیس ها را در صفحه وب خود قرار دهید و اطلاعات جامع و کاملی درباره هرکدام از آنها در اختیار مشتریان خود بگذارید. آنها را از آخرین اخبار، تخفیفات، پیشنهادات، خرید و فروش های فوری، و سایر اطلاعات لازم مطلع سازید.

از آنجا که بازار مشاور املاک در ایران بسیار داغ است و تعداد آنها نیز در چند سال اخیر روبه افزایش بوده، بنابراین شما باید بتوانید از رقبای خود سبقت بگیرید. داشتن یک وب سایت املاک می تواند برگ سبزی برای شما به شمار برود. در وب سایت املاک، تمام ملک و املاک را گروه بندی کرده و اطلاعات جامعی درباره هرکدام داده می شود. در نتیجه کاربران شما این امکان را دارند که به راحتی و با خیال آسوده، ملک و املاک های شما را بارها و بارها مطالعه کنند. در اینصورت نیز زحمت توضیح و تفصیل مفصل و مکرر از دوش شما حذف می شود و این امری است که مشاورین املاک خواهان آن هستند.

شما هم چنین می توانید در وب سایت املاک خود، تبلیغاتی از سایر وب سایت ها و اشخاص قرار دهید، و با این کار پولی از آنها دریافت کنید. هم چنین می توانید یک بخش مربوط به عضو شدن کاربران داشته باشید که در آن، مشتریان شما، اطلاعاتشان را در اختیار شما قرار می دهند و شما می توانید آنها را در خبرنامه خود عضو کنید و از آخرین آفرها، پیشنهادات و تخفیفات و آخرین املاک مطلع سازید.

از جمله خدماتی که گروه بانواز در طراحی و برنامه نویسی سایت املاک و مستغلات ارائه می کند، به شرح زیر می باشد:

  • برنامه نویسی سایت املاک و مستغلات با رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت
  • طراحی وب دسته بندی املاک بر اساس فاکتورهای مختلف از جمله زمان، تاریخ، هزینه، مکان و موقعیت، نوع ملک ( فروشی، رهن و اجاره و ... ) و ...
  • ارايه گالری تصاویر از املاک و نیز توضیحات کامل و شفاف راجع به آنها
  • امکان درج موقعیت دقیق املاک و مساکن با استفاده از تکنولوژی GPS
  • طراحی صفحه وب مربوط به کاربران و اعضا در خبرنامه
  • طراحی وب به منظور درج آخرین اخبار و مقالات در زمینه املاک و مسکن
  • درج مقالات علمی و حقوقی مربوط به رشته دانشگاهی مشاورین املاک
  • طراحی وب برای اطلاع رسانی از تخفیفات، پیشنهادات و خرید و فروش فوری
  • امکان آپلود فایل ها و اسناد و مدارک لازم به منظور تسهیل در امور مشتریان و شما

 

بنابراین اگر تا کنون به فکر راه اندازی یک وب سایت مناسب نبوده اید، نگران نباشید. گروه بانواز با بهره مندی از افراد خلاق و مجرب و با هزینه ای منصفانه، آماده همکاری با شماست تا بتوانید در بستر اینترنت نیز کار خود را رونق دهید و موفق باشید. در واقع اینترنت، مانند سکویی است که شما از طریق آن ، خودتان را به مشتریان در سرتا سر ایران معرفی می کنید.

برای مشاوره و پشتیبانی رایگان، با ما تماس بگیرید. همکاران ما بهترین توصیه ها و راهنمایی کامل را به شما ارائه می کنند . در گام بعد، برآوردی از هزینه ها به دست آورید. ما تا آخر همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز