برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی - طراحی سایت باشگاه ورزشی

برنامه نویسی سایت باشگاه ورزشی - طراحی سایت باشگاه ورزشی:

با توجه به نیاز روزافزون مردم به استفاده از اینترنت و افزایش روند بازاریابی اینترنتی، نمی توان استفاده از یک وب سایت بهینه در انجام هر شغل و حرفه ای را نادیده گرفت. اگر شما هم صاحب یک باشگاه ورزشی یا استخر یا مجموعه ورزشی هستید، از این قاعده مستثنی نیستید. امروزه بازار رقابت میان باشگاه های ورزشی، بدنسازی و سالن های ورزشی بسیار زیاد شده است و طبعا مشتری ها به باشگاه های معروف تر یا نزدیکتر به محل سکونت خود، جذب می شوند.

اولین مزیت داشتن یک وب سایت باشگاه، این است که شما می توانید در سطح شهر خود معروف شوید و طیف مشتری های خود را افزایش دهید. در واقع مردم هنگامیکه در گوگل به دنبال باشگاه های نزدیک به محل سکونت خود می گردند، می توانند به راحتی شما را پیدا کنند.

با استفاده از یک وبسایت خوب، شما می توانید توضیحات کاملی درباره سوابق مدیران و مربیان باشگاه خود در اختیار مردم قرار داده و مدارک و گواهی های ورزشی خود را در معرض دید بگذارید. هم چنین می توانید توضیحات کاملی درباره تمام رشته های ورزشی باشگاه، ساعت دقیق برگزاری کلاس ها ، تاریخ اردوهای تفریحی، مسابقات و همایش های مختلف در سایت خود قرار داده و به این ترتیب همیشه بصورت آنلاین پاسخگوی سوالات مشتریان خود باشید.

هم چنین می توانید با عضویت مشتریان در خبرنامه، آنها را از آخرین تغییرات، پیشنهادات و تخفیفات مربوط به ایام و اعیاد خاص مطلع سازید و نیز در روزهایی که باشگاه تعطیل است، به راحتی می توانید آنها را در جریان قرار دهید. اگر کارآموزان باشگاه شما در مسابقات ملی و استانی موفق به کسب مقام شوند، شما به راحتی می توانید این افتخار را در صفحه اول وب سایت باشگاه قرار دهید و ازین طریق اعتبار باشگاه خود را بیشتر کنید.

اگر با متخصصین تغذیه که رژیم های غذایی تنظیم می کنند، همکار هستید می توانید از طریق اینترنت رژیم های آنلاین نیز ارائه کنید. بدین ترتیب شما می توانید مشتریانی داشته باشید که حتی از دورترین نقاط ایران برای درخواست رژیم با شما ارتباط برقرار می کنند. نحوه سفارش و پرداخت رژیم نیز می تواند بصورت آنلاین صورت بگیرد.

از سوی دیگر، شما می توانید ایده ها، یافته ها و علوم خود را درباره رشته های ورزشی، با مشتریان در میان بگذارید و تجربیات خود را در اختیار آنها قرار دهید. می توانید مقالات آموزشی و علمی درباره ی علوم ورزشی تخصصی و عمومی در سایت قرار دهید و با این کار، زمانی که مردم در گوگل درباره ی مطلب ورزشی خاصی جستجو می کنند، سایت شما را می بینند و وارد آن می شوند و این یک راه بسیار خوب برای جذب مشتری های جدید است.

بعلاوه، می توانید با قرار دادن اخبار و اطلاعیه های جدید درباره رویدادهای ورزشی، سایت خود را هر روز ارتقا دهید و در میان اولین سایت های گوگل قرار بگیرید.

بنابراین، وجود یک سایت باشگاه خوب می تواند کسب و کار شما را رونق دهد و شما با هزینه ای اندک، برای همیشه نام خود را در گوگل ثبت می کنید و مورد استقبال مردم قرار می گیرید. از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابطه با برنامه نویسی سایت باشگاه و بهینه سازی و سئو سایت باشگاه انجام می دهد، به قرار زیر است که با همکاری و نظرات شما می تواند تکمیل نیز گردد:

  • برنامه نویسی سایت باشگاه و بهینه سازی و سئو سایت
  • طراحی صفحه وب جهت معرفی باشگاه، سوابق، گواهی و بیوگرافی مدیران و مربیان باشگاه
  • طراحی صفحه وب به منظور معرفی امکانات و تجهیزات باشگاه
  • طراحی صفحه وب برای انجام ثبت نام های آنلاین
  • درج اخبار روز درباره ورزش و آخرین رویدادهای ورزشی
  • درج مقالات علمی تخصصی و عمومی درباره علوم ورزشی، تغذیه، ماساژ و ...
  • اطلاع رسانی درباره دوره های ورزشی، اردوها، مسابقات و همایش ها
  • طراحی صفحه وب به منظور اطلاع رسانی از آخرین تغییرات و تصمیمات باشگاه

 

بنابراین اگر شما نیز فکر می کنید که برای تسریع رونق کسب و کار خود نیاز طراحی سایت باشگاه دارید، ما نیز آماده همکاری با شماییم تا به راحتی بتوانید به اهداف خود برسید. گروه بانواز با کادری از افراد مجرب و خلاق، آماده ی همکاری با شماست. فرصت را ازدست ندهید و برای مشاوره و پشتیبانی رایگان با همکاران ما تماس بگیرید. جهت برآوردی از هزینه ها برای برنامه نویسی سایت باشگاه از طریق لینک زیر اقدام کنید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز