طراحی و برنامه نویسی سایت صرافی

طراحی و برنامه نویسی سایت صرافی

با ورود اینترنت و فضای مجازی به زندگی انسان، امروزه بسیاری از جنبه های زندگی ما دستخوش تحول شده و به سمت دنیای وب پیشرفت کرده است. از سوی دیگر امروزه در بسیاری از کارهایمان احتیاج به ارزهای رایج دنیا و یا تبدیل ارز داریم. مثلا برای رزرو هتل های خارجی، خرید آنلاین و نیز برای شرکت در امحانات بین المللی زبان. بنابراین داشتن یک وب سایت صرافی کارآمد به شما این اجازه را می دهد که نه تنها بتوانید به گونه ای راحتتر و موثرتر نیاز مشتریان را شناسایی و بر طرف کنید، بلکه بتوانید در مقابل مشتریان خود از رسمیت بیشتری برخوردار باشید. هم چنین بستر وب به شما این امکان را می دهد که طیف مشتری های خود را گسترش دهید و نیاز عده ی زیادی را برطرف کنید.

برنامه نویسی و طراحی سایت صرافی که توسط ما انجام می شود، تمامی اصول سئو در آن رعایت شده و این یعنی رتبه سایت شما در موتورهای جستجوی گوگل بالا باشد. بدین تریتیب وقتی مردم در اینترنت درباره ی صرافی و خدمات مرتبط سرچ می کنند، شانس دیده شدن شما در میان رقبا بالا رفته و مردم ابتدا سایت شما را می بینند. یکی از راه های خوب بالا بردن سئو سایت صرافی، درج آخرین اخبار و اطلاعیه های روز درباره صرافی، درج آنلاین قیمت های سکه و طلا و بورس و نیز ارزهای رایج می باشد. بدین ترتیب سایت شما می تواند به عنوان یک مرجع دقیق و معتبر برای نمایش قیمت ها نیز باشد.

یکی از بخش های جذاب و مهمی که می توان در طراحی سایت صرافی در نظر داشت، بحث تبدیل ارزها به یکدیگر می باشد، که گروه بانواز خوشبختانه با بیش از ده سال تجربه کاری، می تواند به بهترین نحو این طراحی را انجام داده، و در کنار آن وب سایتی زیبا، کارآمد و جذاب برای شما بسازد تا مشتریان نیز وقتی در وب سایت شما به جستجو می پردازند احساس خوبی داشته و از گشتن در سایت خسته نشوند.

برای آنکه بتوانیم نمای بهتری به سایت بدهیم، می توانیم یک صفحه وب مربوط به درج ارزها طراحی کنیم و در آن از تصویر و توضیح کامل درباره هرکدام و نیز قیمت آن به تومان استفاده کنیم. هم چنین می توانیم از نمودارهایی جهت بالا پایین رفتن قیمت ها استفاده کنیم تا بازدیدکنندگان به بهترین نحو بتوانند مطالب مورد نیاز خود را یافته و مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

بطور کلی از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابطه با طراحی و برنامه نویسی سایت صرافی انجام می دهد به شرح زیر می باشد که البته با نظرات و همکاری شما نیز می تواند تکمیل گردد:

  • طراحی و برنامه نویسی سایت صرافی با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی سایت ریسپانسیو، جهت استفاده آسان انواع وسیله ها از جمله تبلت و موبایل
  • امکان طراحی سیستم تخفیف برای اعضای سایت جعت ترغیب مشتری
  • طراحی برنامه به منظور تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر و تبدیل آن به تومان
  • درج انواع نمودارها و چارت های ارزی به منظور تسهیل در تجزیه و تحلیل
  • درج آخرین اخبار و مقالات در زمینه بورس و ارز به منظور بالابردن ترافیک سایت
  • امکان گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از این طریق
  • طراحی برنامه به منظور محاسبه آنلاین هزینه های پرداختی
  • امکان درج موتور جستجو در سایت به منظور تسهیل در جستجو
  • درج تصاویر مربوط به ارزهای مختلف همراه با توضیحات و قیمت آن به ریال و تومان

همانطور که گفتیم، ایده های زیاد دیگری هست که می توان در زمینه ی طراحی سایت صرافی به کار گرفت. بنابراین اگر شماهم به این نتیجه رسیده اید که باید برای تضمین حرفه خود، بستر وب را به کار بگیرید، گروه بانواز با بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و برنامه نویسی و سئو سایت مفتخر است با شما همکاری کند، تا شما نیز بتوانید در فضای مجازی کسب و کار موفقی راه اندازی کرده و از رقبای دیگر پیشی بگیرید. برای مشاوره و پشتیبانی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز