برنامه نویسی سایت آموزشگاه - طراحی سایت آموزشگاه

برنامه نویسی سایت آموزشگاه - طراجی سایت آموزشگاه

با توجه به اینکه مؤسسات و آموزشگاه های زیادی در سرتاسر ایران وجود دارد که در انواع مقاطع تحصیلی در حال کار هستند، بنابراین بازار رقابت میان آنها بسیار داغ است. اگر شما نیز صاحب یک آموزشگاه هستید، حتما این دغدغه را دارید که از رقبای خود پیشی بگیرید و بتوانید سرویس های بهتری به دانشجویان و کارآموزان خود ارائه دهید.

یکی از شیوه های بسیار مدرن یادگیری، آموزش اینترنتی و آنلاین می باشد که امروزه بخش وسیعی از آموزش ها و آموزشگاه ها را به خود اختصاص داده است. در واقع مردم به دلیل ضیغ وقت، کاهش مسافت و هزینه و بسیاری دلایل دیگر، ترجیح می دهند بیشتر کارهای خود را اینترنتی انجام دهند، و فرایند آموزش و ارائه مطالب و محتویات آموزشی نیز از این امر استثنا نیست.

جستجوی سایت های آموزشی و آموزشگاهی، امری است که امروزه توسط اکثر دانشجویان و کارآموزان انجام می شود. داشنجویان ترجیح می دهند قبل از مراجعه حضوری به موسسات، ابتدا درباره آنها در اینترنت جستجو کنند و از روند کاری و سرفصل های درسی، گروه اساتید، سایر دانشجویان، تسهیلات و هزینه ها و .... مطلع گردند. این امر آنقدر مهم است که حتی می تواند ملاک و معیار افراد برای انتخاب یا رد آن موسسه باشد.

از طرفی نیز، بستر اینترنت مکان بسیار مناسبی برا ی برگزاری آموزش های آنلاین است. این یک فرصت و شانس بسیار عالی، هم برای اساتید و آموزشگاه، و هم برای دانشجویان وکارآموزان به شمار می رود. بنابراین ارائه ی آموزش های آنلاین می تواند طیف وسیع تری از دانشجویان را به شما جذب کند. در اینصورت است که شما می توانید حتی از دورترین نقاط کشور نیز، دانشجو داشته باشید.

به علاوه، اساتید محترم و کارآموزان می توانند از طریق یک صفحه وب، با یکدیگر تعامل بسیار بهتر و کارآمد تری داشته باشند. اساتید می توانند فایل ها، نتایج آزمون ها، نمرات دانشجویان، ساعات برگزاری کلاس، اطلاع از لغو شدن کلاس و سایر اطلاعات را از این طریق با دانشجویان خود به اشتراک بگذارند.

از جمله خدماتی که گروه بانواز در رابط با برنامه نویسی سایت آموزشگاه ارائه می کند، به قرار زیر است:

 • برنامه نویسی سایت آموزشگاه با رعایت اصول سئو سایت
 • اطلاع رسانی دوره های آموزشی همراه با اطلاعات دقیق آن، زمان ثبت نام و ... بصورت آنلاین
 • قرار دادن فرم های لازم جهت ثبت نام دانشجویان بصورت آنلاین
 • تسهیل ثبت نام دانشجویان از طریق ثبت نام آنلاین
 • پرداخت وجه به صورت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
 • امکان برگزاری آزمون ها به صورت آنلاین
 • برگزاری دوره های آموزشی آنلاین برای دانشجویان در اقصی نقاط کشور
 • آپلود جزوات، کتاب ها، فیلم های آموزشی، پاورپوینت های اساتید، آزمون های شبیه سازی شده و سایر وسایل آموزشی
 • درج آخرین اخبار و اطلاعیه ها در مورد رویدادهای تحصیلی
 • افزودن مقالات علمی، آموزشی و ... به منظور افزایش سئو سایت
 • اختصاص دادن صفحات وب شخصی به اعضا، کارکنان و اساتید آموزشگاه

 

بنابراین اگر تا کنون به فکر راه اندازی یک وب سایت مناسب نبوده اید، نگران نباشید. گروه بانواز با بهره گیری از افراد خلاق و مجرب و با هزینه ای منصفانه، آماده همکاری با شماست تا بتوانید در بستر اینترنت نیز کار خود را رونق دهید و موفق باشید. در واقع اینترنت، مانند سکویی است که شما از طریق آن ، خودتان را به دانشجویان معرفی می کنید.

برای مشاوره و پشتیبانی رایگان، با ما تماس بگیرید. همکاران ما بهترین توصیه ها و راهنمایی کامل را به شما ارائه می کنند . در گام بعد، برآوردی از هزینه ها به دست آورید. ما تا آخر همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز