طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی

طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی

با ورود اینترنت و فضای مجازی به زندگی انسان، امروزه بسیاری از جنبه های زندگی ما دستخضو تحول شده و به سمت دنیای وب پیشرفت کرده است.امروزه داشتن یک وب سایت حتی برای ساده ترین شغل ها و حرفه ها هم امری ضروری به حساب می آید، چرا که جنبه ی رسمی و سازمانی بیشتری به شما می دهد. بنابراین اگر شما صاحب یک شرکت هستید، احتمالا خیلی برایتان مهم است که نام و رسم خود را با استفاده از بستر وب توسعه بخشید و در فضای مجازی هم معروف باشید. بعلاوه داشتن یک وب سایت زیبا و کارآمد به شما این اجازه را می دهد که در مقابل مشتریان خود از رسمیت بیشتری برخوردار باشید.

با ساتفاده از وب سایت شرکتی، می توانید به راحتی شرکت خود را به طور کامل معرفی کرده، بخش های مختلف شرکت و اهدافتان را به روشنی بیان نمایید تا مشتریان شما بتوانند از طریق وب سایت با شما آشنا شده و اطلاعات جامع و مفیدی درباره شما به دست بیاورند. هم چنین می توانید در یک صفحه وب مخصوص، به معرفی پرسنل و رزومه کاری هرکدام بپردازید. در اینصورت مشتریان شما قادر خواهند بود به راحتی با شخص مورد نظر تبادل ایمیل انجام داده و ارتباط برقرار کنند.

یکی دیگر از ویژگی های وب سایت شرکتی این است که شما می توانید اخبار و اطلاعیه های روز را به راحتی و با سرعت هرچه بیشتر در اختیار کارمندان و سایر مشتریان قرار دهید. مثلا مدیرعامل شرکت می تواند اخبار و پیام های عمومی خود را از این طریق به مخاطبان ارسال نمیاد. همچنین افزودن بخشی تحت عنوان اخبار و مقالات در صفحه اصلی وب سایت، باعث می شود که آمار بازدیدکنندگان سایت بالا رفته و در نتیجه این امر برای سئو سایت بسیار مهم می باشد. در اینصورت می توانید مشتریان بیشتری به خود جذب کرده و تعداد افراد بیشتری را با شرکت خود آشنا کنید.

از دیگر بخش های مفیدی که می توان در سایت شرکتی افزود، منوی سبد خرید و فروش کالا است، که با استفاده از آن می توانید تمام محصولات فروختنی خود را به مردم عرض کنید. در واقع اینترنت به شما کمک می کند تا طیف مشتریان خود را گسترش دهید و خدمت رسانی خود را نه تنها محدود به شهر، بلکه در سرتاسر ایران و حتی بین المللی انجام دهید. به این صورت که مردم زمانی که برای خرید یک کالای خاص در گوگل جستجو می کنند، سایت شما را پیدا کرده و در نهایت شاید مشتری شوند. بنابراین طراحی سیستم خرید و فروش آنلاین و سیستم سفارش آنلاین یکی دیگر از مزیت های سایت می باشد.

قرار دادن تصاویر و گالری تصاویر برای قسمت های مختلف سایت مثلا برای کالاهای فروختنی، باید دارای کیفیت و وضوح خوبی باشد تا مشتریان بتوانند بهتر درباره خرید آنها تصمیم گیری نمایند. همچنین می توانید در کنار هر تصویر، توضیح کاملی درباره ی جنس، هزینه و سایر ویژگی های آن کالا درج نمایید و اگر جنسی تخیفیف خورد، کنار آن درج کنید. طراحی یک موتور جستجوی ساده نیز می تواند در وب سایت شما بسیار موثر باشد و کار مشتریان را سریعتر راه بیندازد.

بطور کلی از جمله اقداماتی که گروه بانواز در رابطه با طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی انجام می دهد بصورت زیر است که البته با نظرات و همکاری شما می تواند تکمیل نیز گردد:

  • طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی با رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت
  • معرفی شرکت، بخش های مختلف آن و زمینه های فعالیت و سابقه آن
  • معرفی پرسنل و رزومه کاری و حرفه ای آنها و ارتباط با آنها
  • امکان طراحی صفحه وب به منظور اتوماسیون اداری
  • امکان اعلام نتایج و اخبار روز شرکت
  • معرفی محصولات و خدمات شرکت و امکان فروش و سفارش آنلاین آنها
  • امکان ارسال ایمیل به کاربران
  • امکان استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ

بنابراین اگر شما نیزصاحب شرکت هستید و تا کنون برای داشتن یک وب سایت حرفه ای اقدام نکرده اید، و هم چنین اگر وب سایتی دارید که می خواهید آن را بهینه سازی و سئو کنید، گروه بانواز نیز آماده همکاری با شماست تا بتوانید در بستر وب نیز کسب و کار اینترنتی خوبی را به راه اندازید. برای کسب اطلاعات و پشتیبانی و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز