برنامه نویسی سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها - طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها

برنامه نویسی سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها - طراحی سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها

شما دارای هرشغلی که هستید و صاحب هر شرکتی که باشید، برای انجام تبلیغات خود به منظور معرفی کالاهای جدید، نیاز به راه های تبلیغاتی مختلفی، از جمله اینترنت دارید. از آنجا که کاربرد روزمره اینترنت و روش های آنلاین روز به روز افزایش می یابد، بنابراین استفاده از بستر وب برای انجام تبلیغات بهترین گزینه خواهد بود.

گروه بانواز تجربه پرباری در زمینه تبلیغات دارد و بر مبنای پاسخ گویی به نیازهای تبلیغاتی، اقدام به تاسیس کانون تبلیغات بانواز کرده و در راستای همین هدف، اکنون نیز آماده همکاری باشماست تا بتوانید برند خود را معروف تر کتید و با استفاده از سایت تبلیغات و نیازمندی، طیف وسیعی از کاربران را مطلع کرده و مخاطبانتان را افزایش دهید.

ما برنامه نویسی سایت را با رعایت تمامی اصول بهینه سازی و سئو سایت انجام می دهیم و بدین ترتیب وب سایت شما می تواند در موتورهای جستجوی گوگل جزو اولین رتبه ها قرار بگیرد. توجه به این نکته ضروری است که اگرچه داشتن یک سایت تبلیغاتی هم برای شما و هم برای گروه ما امتیازات خوبی دارد، اما برای موفقیت در این زمینه و با وجود رقبای زیادی که وجود دارد، باید دقیقا هدف از تبلیغات و نوع نیازمندی شما معلوم شده و مشتریان و مخاطبان خود را مشخص نمایید.

از جمله مزیت های داشتن یک سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • هزینه: هزینه های کم تبلیغات و آگهی های ایترنتی در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی.
  • قابلیت اندازه پذیری: تبلیغات اینترنتی شما را قادر می سازد تا از میزان موثر بودن خود، اطلاعاتی در اختیار داشته باشید، مانند تعداد مخاطبین بالقوه و فعال و میزان پاسخگویی آنها، اینکه چه میزان مخاطبان شما به آنچه دنبالش بودند رسیده اند، آیا این آگهی منجر به فروش نهایی شد؟، و اینکه ظاهر آگهی در نگاه یک مخاطب چگونه بنظر می رسد.
  • قالب بندی: استفاده از سایت تبلیغات به شما این امکان را می دهد تا برای انتقال پیامها و خواسته های خود از شیوه های مختلفی مانند تصاویر، ویدیو، صدا، لینک و ... عمل کنید. برخلاف تبلیغات به روش سنتی آفلاین، تبلیغات آنلاین می توانند بصورت تعاملی و دوجانبه صورت بگیرند. بطور مثال، برخی از تبلیغات به کاربر این اجازه را می دهد که خواسته مورد نظرش را در وب سایت جستجو کند یا اینکه بتواند شرکت آگهی دهنده را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کند. در یک سایت تبلیغاتی شما می توانید بازی های آنلاین نیز برای کاربران خود قرار دهید تا طیف مشتریان خود را افزایش دهید و خدمات بیشتری به آنها ارائه کرده باشید.
  • هدف گیری: ناشران می توانند به آگهی دهندگان خود، توانایی رسیدن به اهداف فروشِ قابل تنظیم و مشخصی را ارئه کنند. تبلیغات آنلاین می تواند با استفاده از هدفیابیِ جغرافیایی، تبلیغات مرتبط به جغرافیای کاربران را نیز نشان دهد. تبلیغ کنندگان این توانایی را دارند که بر مبنای ترجیحات پیشینه ی هر کاربر، هر تبلیغ شخصی را بصورت سفارشی در اختیار کاربر قرار دهد. آگهی دهندگان همچنین می توانند بفهمند که یک بازدید کننده آیا تبلیغ خاصی را به منظور کاهش تکرار ناخواسته ی نمایش یک تبلیغ و یافتن زمان کافی بین نمایش های آن تبلیغ، دیده است یا خیر.
  • پوشش: تبلیغات آنلاین تقریبا می تواند به تمام بازارهای جهانی دسترسی داشته باشد و تبلیغات آنلاین، بر فروش های آفلاین تاثیر می گذارد.
  • سرعت: در تبلیغات آنلاین به محض اینکه طراحی یک تبلیغ آماده شد، می تواند در معرض دید عموم قرار بگیرد. انتشار تبلیغات آنلاین نیازی به برنامه انتشار آن ناشر ندارد. علاوه بر این، آگهی دهندگان آنلاین می توانند با سرعت بیشتری به جایگزینی یا تغییر آگهی بپردازند ، در صورتیکه در شیوه های معمول این امکان وجود ندارد.

بنابراین، اگر شما نیز صاحب شرکت هستید یا می خواهید تبلیغات کنید و یا قصد ایجاد یک سایت تبلیغاتی و نیازمندی ها دارید، ما آماده همکاری با شما هستیم تا بتوانید کسب و کار خود را در اینترنت رونق بخشید و از رقبای خود پیشی بگیرید. همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره و پشتیابنی رایگان بهره مند شوید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز