برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی - طراحی سایت آتلیه عکاسی

برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی - طراحی سایت آتلیه عکاسی

 اگر عکاسی شغل اول شماست و به صورت حرفه ای به دنبال ارائه آثار هنری خود هستید، باید بدانید که یکی از روش های بسیار موثر برای اینکه آثار خود را به مردم بشناسانید، استفاده از بازاریابی اینترنتی است.

یکی از مزیت های استفاده از اینترنت آن است که شما می توانید نه تنها در سطح کشور، بلکه در سطح بین المللی معروف شده و حتی مشتریانی از سایر کشورها، مثلا ترکیه و دبی به خود جذب کنید.

تا کنون تنها این شانس را داشته اید که عکس های حرفه ای خود را در آتلیه عکاسی و پشت ویترین قرار دهید. اما شما می توانید با استفاده از اینترنت تمام آثار خود را با توضیحات کافی درباره ی آثار خود، تاریخ خلق اثر، قیمت، گواهی های تحصیلی و آموزشی، تبلیغات و تخفیفات و بسیاری دیگر از ویژگی های آن، با مشتریان و علاقمندان به این حرفه، در میان بگذارید. در واقع بستر اینترنت مانند سکویی است که شما می توانید از طریق آن با تمام مردم صحبت کنید و خودتان را نشان دهید.

 از جمله خدماتی که می توانیم در زمینه بازاریابی اینترنتی برای آتلیه عکاسی و گالری عکاسی نام ببریم، به شرح زیر است:

  • طراحی و برنامه نویسی وب به منظور نمایش آنلاین تمامی محصولات و آثار شما
  • ارائه ی جدیدترین محصولات و به روزرسانی مداوم آن برای کاربران
  • ارايه ی پیشنهادات ویژه مربوط به ایام و اعیاد خاص
  • آگهی مربوط تخفیفات ویژه
  • امکان سفارش، خرید، پرداخت آنلاین و یا تحویل پستی محصول به مشتریان، از اقصی نقاط کشور
  • نگارش و درج مقالات و اخبار روز درباره هنر آتلیه، عکاسی و ...
  • امکان درج عناصری از قبیل اسلاید شو و گالری حرفه ای و ...

بنابراین اگر تا کنون برای برنامه نویسی سایت آتلیه عکاسی اقدام نکرده اید، نگران نباشید. با وجود اینکه بازاریابی اینترنتی پر از رقبا است و رقابت میان آنها مشکل به نظر می رسد، اما گروه بانواز با بکارگیری مدرن ترین شیوه های برنامه نویسی سایت و نیز رعایت اصول بهینه سازی و سئو سایت، با تکیه بر شعار همیشگی‌ ' بلندپروازانه بیندیشید ' آماده کمک و همکاری با شماست تا بتوانید افکار و رؤیاهایتانررا تحقق ببخشید و کسب و کار حرفه ایی تان را رونق دهید.

برای برداشتن اولین گام، می توانید در قسمت بررسی هزینه ابتدا برآوردی از هزینه ها را به دست آورید. ما آماده ی مشاوره و پشتیبانی رایگان با شما هستیم و می توانید از طریق تماس با ما با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

نمونه کارهای انجام شده توسط بانواز