آگهی» مکان عجیب و دیدنی جهان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مناطق زیبای طبیعی در کنار سازه های بدیع انسانی جاذبه های گردشگری بسیاری از نقاط جهان به شمار می رود. در زیر مکان جالب و عجیب جهان  که هر ساله هزاران گردشگر را به خود جذب می کند مشاهده می کنید.

اگر علاقه مند به این مطلب هستید ازمطالب ما در اخذ وقت سفارت بازدید کنید .

هتل رستوران گروتا پالازس در ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌ جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌ یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند.ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است، آب‌ و هوای معتدل فصلی دارد و آب‌ و هوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی  تفاوت زیادی دارد. هتل رستوران گروتا پالازس یکی از رستوران های واقعا بی نظیر و منحصر به فرد در کشور ایتالیا واقع است ، از دل صخره های آهکی کنده شده است و در مقابل منظره ی دریای آدریاتیک را در پیش رو دارد. رستورانِ گروتا پالازس در پولینانو آماره ایتالیا و در محلی قرار گرفته که مشابه آن در هیچ جای جهان وجود ندارد و منظره بسیار زیبا و ویو خوبی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این محل قرن ها است که بازدیدکنندگان را مسحور زیبایی خود کرده است و همیشه جز یکی از عجایب جاذبه های گردشگری محسوب می گردد.اگر اهل سفر و مسافرت هستید و ترجیح میدهید یکی از خاص ترین هتل ها و رستوران ها را ببینید حتما به این جاذبه گردشگری هم سری بزنید و از  بودن در آن نهایت لذت را ببرید.

اگر علاقه مند به این مطلب هستید ازمطالب ما در اخذ وقت سفارت ایتالیا بازدید کنید

باغ های قصر مارکیزی در فرانسه

جاذبه ی اصلی شهر وزاک در ایالت وزاک در فرانسه، قصر مارکیزی و باغ های ان است. مناظر تندیس گونه ی اطراف قصر در اواخر قرن 17 میلادی ایجاد شده است. بر بالای یک دره ی زیبا و در ارتفاع 200 متری هزاران بوته ی شمشاد کاشته شده است. این گیاهان هندسه ی باغ ها و حصار های اطراف مسیر را مشخص کرده، در طول این راه های پر پیچ و خم چندین محل استراحت، کلبه های سنگی و مکان هایی برای تماشای اطراف در نظر گرفته شده است. از سال 1996 و بعد از انجام برخی تعمیرات این باغ ها بروی عموم باز شدند.

اگر علاقه مند به این مطلب هستید ازمطالب ما در اخذ وقت سفارت فرانسه بازدید کنید

روستای اسکیمو در ویط جنگل در فنلاند

این کلبه های شیشه ای اسکیمو در شب می درخشند و منظره ی بسیار زیبایی ایجاد می کنند. از هر یک از این کلبه ها مناظر زیبای برفی اطراف را مشاهده می کنید و اگر خوش شانی باشید می توانید شفق قطبی را هم ببینید، اگر نه از زیبایی میلیون ها ستاره ای که در آسمان شب می درخشند لذت ببرید.تکنولوژی به کار رفته در این شیشه ها باعث می شود که حتی در سرمای بسیار زیاد هم یخ نزنند و در تمام مدت شفاف باقی بمانند.

اگر علاقه مند به این مطلب هستید ازمطالب ما در اخذ وقت سفارت فنلاند بازدید کنید

قلعه واول و کليساي جامع کراکوف

«قلعه عصر گوتيک»، آخرين مقر سلطنتي شاهان لهستان، در قرن يازدهم ميلادي ساخته شد. اين قلعه همچنين از بناهاي مختلفي که در دوره‌ها و عصرهاي گوناگون ساخته و در محوطه مرکزي قلعه قرار گرفته‌اند تشکيل شده است. در قرن شانزدهم ميلادي گروه‌هاي مختلفي از بهترين هنرمندان داخلي و خارجي همچون معماران ايتاليايي، مجسمه‌سازان و طراحان آلماني براي تزيين و بازسازي اين قلعه و تبديل آن به يکي از کاخ‌هاي زيباي عصر رنسانس دعوت شدند. اين قلعه در فاصله‌اي کوتاه پس از حضور هاين هنرمندان به الگويي از سکونتگاه‌هاي مجلل در اروپاي مرکزي و شرقي تبديل شد.

«کليساي جامع واول» که همچنين معروف به کليساي سنت استانيسلاو و واکلاف است، از جمله کليساهاي «تالار واول» بوده که همچنين محل تاج‌گذاري هميشگي شاهان لهستاني به شمار مي‌رفته است.

اگر علاقه مند به این مطلب هستید ازمطالب ما در اخذ وقت سفارت لهستان بازدید کنید .